Connect with us

Yeni Token

Undercity Token Nedir? Nasıl Alınır?

Yayınlayan

on

Undercity token

Undercity Token Ilk dijital dünya ve gerçek dünya arasındaki köprüdür. Undercity, FRANSA’da oyunculardan, oyun yapımcılarında oluşan ilk topluluktur.

Bu tokenın amacı bir oyun ekosistemi kurmaktadır. Oyunu oynarken kazanç sağlayacaksınız ve bu kazançlar under token olarak hesabınıza gelecek. Turnuvalarda , oyun içi alış verişlerde ve gerçek hayatta bu tokenı kullanabilirsiniz.

Tamamen sizin özel hayat tarzınız düşünülerek yapılmıştır. Sanal gerçeklik, yayın odası, oyun odası ve dev ekran gibi etkinliklerin yer aldığı bir alanı sizlerin hizmetine sunmaktadır. Aynı zamanda bir restoran ve atmosferik bir bar da bu alanda mevcut.Kullanım Amacına Sahip Deflasyonary Coin Avrupa’da ilk oyuncu topluluğunda kullanabileceğiniz ve aynı zamanda doğrudan metaverse ve FPS oyunlarında da kullanabileceğiniz devrim niteliğinde bir kripto paradır.

UnderCity Token Ekonomisi

UNDERCITY Token ekonomisi, uzun ömürlülüğü düşünülerek dikkatli bir şekilde planlandı ve yapılandırıldı. Ekosistem içindeki tüm token sahiplerine değer kazandırmak için tasarlanmıştır. Yapı, platformun yeni fırsatlar ve yeni zorluklarla uyum sağlamasına ve büyümesinin motorunun topluluk olduğuna odaklı olarak tasarlanmıştır.

 • %50 Private Satış (Özel Satış)
 • %17 Kilitli
 • %10 Takım
 • %5 Marketing
 • %3 Airdrop
 • %15 LP

Bu proje, kripto paraların nasıl algılandığını değiştirmek için tasarlanmıştır. Tamamen şeffaf bir tokenin mümkün olabileceğini göstermek istiyoruz.

Neyi Amaçlıyorlar

undercity

Avrupa’da ilk oyuncu köyünü yapmak için ilk adımı attıklarını belirtiyorlar.” Biz oyuncu köyüyüz, video oyunları tutkunları için hayali bir yer. Büyük retrogaming klasiklerinden, yarının oyunlarını yapacak olan teknolojik yeniliklere kadar. Undercity, blockchain alanında referans noktası olarak çıkmaktadır. Tren ve otoyol ile ulaşılabilir, birçok imkan sunan bir coğrafya ile yaratma olanağı sunar.”

UnderCity token blockchain ekosistemimizin merkezine konulmasını sağlamak amacıyla bir sistem kurmaya karar verdik. UNDERCITY’nin giriş ücretlerini sadece bir kez ödemek yeterli, atipik konaklama kiralamaları için (uzun ve kısa dönem) ödemek, üst düzey oyunlar, in-app satın almalar ve özelleştirme öğeleri için ödemek gerekiyor.

Undercity faaliyetleri için fiyatların yüzde 5’inde indirimli ödeme imkanı da var, dükkanlarda, restoranlarda ve barlarda bu para birimini kullanabileceksiniz. Etkinliklerin / abonelerin toplantılarının düzenlenmesi (yerin özel hale getirilmesi) için, 24 saat barındırma sunucularının kiralanması / oyun sunucularının kiralanması / canlı oyun kurulumlarının kiralanması için, nakit ödüllü turnuvaların düzenlenmesi gibi tüm etkinlikleri bu token ile ödeyebilmektesiniz.

Telegram Adresi

2 Comments

2 Yorumlar

 1. Mahmud Ghazni

  Ocak 22, 2023 at 5:55 pm

  token uzun süredir takibimde bakalım neler yapacak

 2. Mehmet

  Nisan 4, 2023 at 9:02 pm

  Mükemmel bir detay vermişsiniz umarım hak ettiği değeri görecek

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022