Connect with us

Yeni Token

Minted ($MTD) Nedir?

Yayınlayan

on

$MTD

Minted , Ethereum ve Cronos’a özgü dijital varlıkların ticareti ve NFT’lerin keşfi için merkezi olmayan bir platformdur. Yaratıcılar ve koleksiyoncular arasındaki keşfi teşvik etmek için çeşitli özellikler sunar.

$MTD, platform katılımında kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılan bir yerel token olarak tasarlanmıştır. Odak noktası, kullanıcı deneyimini sürekli olarak geliştirmek ve NFT’lerin transfer edilebilirlik ve etkileşimli doğası genişleme stratejisinin çekirdeği olacaktır.

minted

Mint, Minting, Minted

Minted™, aşağıdaki ana işlevleriyle yaratıcılar ve koleksiyoncular arasındaki keşfi teşvik etmeye yardımcı olur:

Öz-Yönetimli Ticaret – kullanıcılar NFT’lerinin tam kontrolünü sağlarlar.

Çoklu Zincir Desteği – başlangıçta hem Ethereum’u hem de Cronos’u destekler.

Doğal $MTD token – $MTD, Cronos’ta Minted™’in uzun vadeli destekçilerini ödüllendirmek için tasarlanmış yerel bir tokendir.

Güvenlik Önceliği – Güvenliği en üst öncelik olarak belirleyen Minted™ akıllı sözleşmeleri, üçüncü taraf denetçisi Blocksec tarafından tamamen denetlenmektedir.

Minted Projesi Nedir?

Minted™, aşağıdaki yoluyla yaratıcılara, koleksiyonculara ve paydaşlara değer ve faydalar ekleyerek:

Cronos NFT ekosistemini genişletme

MTD, Ethereum ile başlayarak diğer interchain topluluklarına projelerin çekiciliğini ve görünürlüğünü artırarak Cronos NFT ekosistemini daha ileriye taşıyan bir bağlantı olarak hizmet verir.

Toplama sahiplerine güç verme

Minted™, toplama sahiplerine teknik karmaşıklıklar olmadan NFT’lerini tasarlamaları, küratörlük etmeleri ve topluluklarına sunmaları için daha fazla araç sağlar.

Topluluğu ödüllendirme

MTD, ticaret hacimlerine dayalı ödülleri toplulukla paylaşarak, platformun uzun vadeli destekçilerini ödüllendirmek için bir teşvik sistemi sunar.

$MTD Nedir?

$MTD, Minted’in Cronos zincirinde oluşturulan yerel tokenidir ve platform katılımında kullanıcıları çeşitli faaliyetler için ödüllendirmek için kullanılacaktır.

Gelecekte, $MTD ayrıca platformun yönetişimi için de kullanılabilir.

Gelecek Hedefleri Nelerdir?

2022’nin 3. çeyreğinde, odak noktamız yalnızca temel yetenekleri ve çoklu zincir uyumluluğunu (Cronos ve Ethereum) içeren Minted™ beta sürümünü piyasaya sürmekte olacak. Ayrıca, Minted™’in yerel tokeni $MTD’yi piyasaya sürerek, Minted™ ekonomisini hareketlendirmeyi ve platformun uzun vadeli destekçilerini ödüllendirmeyi hedefliyoruz.

Yakın gelecekte, temel odak noktamız, kullanıcı deneyimini sürekli olarak geliştirmek ve zenginleştirmek olacak. Ticaret ve analitik özellikler gibi birkaç temel özellik ve destek iyileştirmesi üzerinde odaklanacağız. Buna ek olarak, platformdaki kullanıcı yolculuğunu zenginleştirmek için birkaç sosyal özellik ve diğer temel özellikleri keşfetmeye başlayacağız.

Gelecekte, NFT’lerin transfer edilebilirlik ve etkileşimli doğası genişleme stratejimizin çekirdeği olacağına inanıyoruz. Bu nedenle, entegre edilebilecek potansiyel zincirleri ve NFT’ler için diğer yan hizmetleri / kullanım durumlarını (örneğin oyunlar) aktif olarak araştıracağız.

Coin Market Cap

Yorumlar

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022