Connect with us

Kripto Para Borsa Yazılımı

Kripto Para Borsası Yazılımı

Yayınlayan

on

kripto para borsası yazılımı

Kripto para borsası yazılımı, istekleriniz doğrultusunda hazırlanın hazır script içermeyen bir yazılımdır. Yüzde yüz kişileştirilebilen yazılım hizmetimizde en çok sizin isteklerinize dikkat ediyoruz. İsteklerinizi yerine getirmek için yetkin yazılım mühendislerimiz ile sizlerle profesyonel hizmet sunuyoruz.

Kripto Para Borsası Yazılımı Özellikleri

Anında Alım Satım İşlemi

Kripto trader’ları için zaman para demektir. Çünkü bir işlemin işlenmesindeki hafif bir gecikme bile sonucunu önemli ölçüde değiştirebilir. Kullanımı kolay ve tamamen otomatik alım satım hizmeti olarak borsa yazılımımız, kripto takası her adımında zaman kazandırır ve böylece yatırımcıların daha fazla para kazanmanıza yardımcı olur.

Güvenlik

Mümkün olan herhangi bir siber saldırıya karşı platformu korumak için sıkı güvenlik önlemleri uygulanmaktadır. Borsanın web sitesi, SSL sertifikasına ve DDoS korumasına sahiptir. Sunucu ile yapılan tüm iletişimler şifrelenir.

Sınırsız Ticaret Hacmi

Kripto para borsası yazılımı çeşitli coin’leri destekler, sabit ve dalgalı oran seçenekleri sunar ve üst işlem limitleri uygulamaz. Sonuç olarak, herhangi bir deneyim ve ticaret hacmi olan kripto trader’ları için uygundur.

Destek ve Hızlı Yanıt

Bu borsa yazılımı 7/24 gerçek zamanlı destek sağlar ve kullanıcı sorunlarını e-posta ve sosyal medya aracılığıyla hızlı bir şekilde yönetir.

Erişebilirlik

Tüm işlemlerini kontrol altında tutmayı tercih eden ve tüm verileri tek bir yerde tutmak isteyen kullanıcılar kişisel hesap kaydı yaparak faydalanabilirler.

Modern Kullanıcı Arayüzü

Platformun temiz bir düzeni, yeni başlayanların çözümü sorunsuz bir şekilde kullanmasına olanak tanırken, ileri düzey trader’lar da ihtiyaçları olan tüm ticaret ve yatırım seçeneklerini bulacaklardır. Mevcut birçok arayüz düzeni arasından seçim yapabilir veya tasarım ekibinizle birlikte çözümünüzü özelleştirebilirsiniz.

kripto para borsası yazılımı fiyat teklifi al

Neden kripto para borsası yazılımı hizmeti almalısınız?

Özel olarak hazırlanacak olan yazılımımızın sahip olduğu ilk güçlü argüman, hizmetinin ve cüzdanının kullanım kolaylığıdır. Kullanıcıların hesap oluşturması sadece birkaç dakika alacaktır. Hesap oluşturduktan sonra hızlı bir şekilde Bitcoin, Ether vb. birçok kripto para birimini satın alabilecekler.

kripto yazılım

Kullanıcı deneyimi isteğinize göre beta sürüm ile birlikte özelleştirilebilir. Bir dijital varlığa hiç yatırım yapmamış bir yatırımcı olsa bile, kolayca yazılımı kullanabilecektir. Bu yazılım hizmeti, en popüler de dahil olmak üzere 100’den fazla kripto para birimi listeleyebilir.

Bu yazılım, sadece kripto alıp satmaya yönelik bir yazılım hizmeti değildir. Aynı zamanda kullanıcılarınızın yatırımlarını güvence altına almanızı sağlayacak bir portföydür.

Diğer birçok kripto platformunun aksine, varlıklarınızın özel anahtarlarının tek sahibi kullanıcılarınız olacaktır. Bu güven duygusu ile birçok yatırımcıyı da borsanızın çatısı altına toplamış olacaksınız.

İsteğe bağlı olarak yüz tanıma üzerinden giriş seçeneği veya parmak okuma gibi ayrıcalıklı giriş seçenekleri de yazılma entegre edilebilecektir. Böylece, kullanıcılarınızın varlıklarına erişebilen tek kişi kendileri olduklarına emin olacaklardır.

Kripto yazılımı web, telefon ve tabletlerde aktif olarak çalışacak şekilde tasarlanacaktır. Son olarak güvenlik konusunda, yazılım hizmeti düzenli olarak denetlenecektir. Ayrıca, bu denetimlerle ilgili tüm raporların istişare için istenilen yöneticiler ile paylaşabilirsiniz.

kripto para borsası yazılımı fiyat teklifi al

Hangi kripto para birimlerini destekliyoruz?

Kripto para borsası yazılımı istekleriniz üzerine hazırlanan bir yazılımdır. Hazır script değildir.

Bu anlamda dilediğiniz kripto para birimleri borsanızda desteklenir. Burada sayı vermek gerekirse 1000’e yakın kripto para birimini borsa yazılımına güvenli bir şekilde ekleyebiliriz.

Kripto Para Borsası Yazılımı Güvenliği

Yazılım şirketimiz, yasalara uymak ve kullanıcılarımızın güvenliğini sağlamak için kimlik doğrulama işlemlerini gerçekleştiriyor.

Küçük ödeme kuruluşu lisansına dayanan meşru bir kripto para borsası kurmak, KYC (Müşteri Tanıma) ve AML (Para Aklama Önleme) prosedürlerini yürütmeli ve sürdürmelidir. Bizlerde bu anlamda borsa sahibi olmak isteyen kurum ve şahıslara tüm desteği sunmaktayız.

Bitcoin’i nerede tutabilirsiniz?

Bitcoin’in ortaya çıkmasıyla birlikte, geliştiriciler güvenli bir şekilde para saklamanıza izin veren özel bir cüzdan oluşturdular.

Böyle bir çözüm elbette tek seçenek değil. Paranızı bir kripto para borsası kurmak veya borsa yerindeki bir cüzdan içinde saklayabilirsiniz, ancak aynı zamanda deneyimsiz kullanıcılara daha çok bir bellek çubuğu gibi görünen özel cihazlar olan Soğuk Kripto Para Cüzdanlarında da saklayabilirsiniz.

Kripto para cüzdanı nedir?

Kripto para cüzdanı, bir özel anahtar, bir açık anahtar ve bir adresi depolayan bir yazılımdır. Bu bilgilere dayanarak Bitcoin ağıyla etkileşimde bulunur, fonların konumunu gösterir ve bunların sahipliğini onaylar.

kripto-alım-satım

Kripto para cüzdanları son derece güvenlidir ve bilgilerin depolanması için en uygun çözümdür. Özel anahtarı kendimiz açıklamadığımız sürece, cüzdanın sızdırılmasından veya tersine mühendislikle kırılmasından emin olabiliriz.

Özel anahtar, gelişmiş bir karma işlevinin bir karıştırma algoritmasının sonucudur. Bitcoin durumunda, bu SHA-256 olarak bilinir ve günümüzde kırılması en zor algoritmaların biri olarak kabul edilir. Algoritmayı kırmak için teorik olarak mümkün olsa da, tersine mühendislik yoluyla algoritmayı kıracak bir hesaplama gücü yoktur.

Kripto para dünyasında, kuantum bilgisayarlarının teorik performansı korkutucu bir şekilde tartışılmıştır. Hatta geniş çaplı kullanımlarının kripto para birimlerinin güvenliğini anında kaybetmelerine neden olacağı öngörülmüştür. Ancak, kuantum bilgisayarlarının birçok farklı görev için harika bir çözüm olduğu ortaya çıktı, tek bir görev için kullanımı, güçlerini birleştirme, birden fazla ASIC’in kullanımı kadar etkili değildir. Belirli bir algoritmanın çalıştırılması için tasarlanmış ve geliştirilmiş.

Bir cüzdan adresi nedir?

Kripto para cüzdanının adresi, SHA-256 ve RIPEMD 160 algoritmaları kullanılarak bir açık anahtardan oluşturulan alfa sayısal bir karakter dizisidir. Açık anahtar 256 bit uzunluğundadır, iki algoritma çalıştırıldığında son Kripto para cüzdanı adresi ise 160 bit uzunluğundadır.

Cüzdan adresi, banka hesap numarasına benzer, burada kripto para yatırımlarını kabul edebilir ve oradan transfer edebiliriz.

Hangi Bitcoin cüzdanını seçmeliyim?

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, soğuk veya sıcak kripto para cüzdanı seçebilirsiniz.

Sıcak cüzdanlar, yani sürekli bir ağ bağlantısı olan cüzdanlar, yüksek bir konfor ve taşınabilirlik sağlar, ancak biraz daha düşük bir güvenlik seviyesi ile birlikte gelir.

Örnek olarak bir sıcak cüzdan nedir?

Sıcak bir cüzdan, paranızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz bir kripto para borsasıdır. Başka bir çözüm, Bitcoin’in yaratıcıları tarafından oluşturulan Bitcoin Core adlı bir bilgisayar programı olan cüzdandır.

Bitcoin Core, tüm Bitcoin bloklarını bilgisayar belleğinde senkronize eden tam cüzdanlar ailesine dahil edildiğinden, ileri düzey kullanıcılar için önerilir. Bitcoin Core’un 400 GB depolama alanı gerektirdiği gerçeği, Bitcoin Core yeni başlayanları sık sık şaşırtır.

Bir kripto para borsası yazılımı ile bir kripto para değişim arasında bir fark var mı?

Bir kripto para borsası yazılımı, işlemlerin doğrudan borsa işletmecisi ile gerçekleştirildiği bir yerdir. Yöneticiler, işlemlerin kullanıcılar arasında gerçekleştiği kripto para değişimlerine göre daha yüksek bir komisyon talep etmektedir.

Alım satım borsalarının büyük avantajı, işlemlerin anında gerçekleştirilebilmesidir, bir alım satım borsasında işlem diğer bir kullanıcı tarafından kabul edilmelidir veya başka bir kullanıcının teklifimizi kabul etmesiyle işlem gerçekleşir.

Eğer kripto para maceranıza yeni başlıyorsanız, Bitcoin kripto para borsası yazılımı ihtiyaçlarınıza en uygun cevap olacaktır!

KYC/AML politikası nedir?

Her ikisinin de amacı dolandırıcılık, yolsuzluk, para aklama ve terörizm finansmanıyla mücadele etmektir.

KYC, Müşterini Tanı (Know Your Customer) anlamına gelir ve kurumun (bu durumda bir kripto para borsası kurmak) etkileşimde olduğu kullanıcının kimliğini belirlemek veya değişim süreci ile ilgilidir. Ardından, kullanıcının platforma yatırmak istediği paranın kaynağı nitelendirilir ve paranın bir suçtan gelmediği kontrol edilir.

AML, suç yoluyla elde edilen paraları meşru gelir olarak gizlemeyi önlemeyi amaçlayan yasaları, düzenlemeleri ve prosedürleri ifade eder.

Kripto Para Borsası Nereden Alınır?

Kripto para borsası almak için gitmeniz gereken ilk adres cryptosoftware’dir. Bu alanda uzman yazılım ekibi ile İstanbul’da hizmet sunmaktadır. Ayrıca diğer blockchain çözümleri için de iletişime geçebilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Selim

    Nisan 4, 2023 at 9:01 pm

    Kripto para borsası yazılımı şuan için herkesin diline bakalım yeni borsalar ortaya çıkmaya devam edecek mi?

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022