Connect with us

Yeni Token

Katana Inu Token Nedir?

Yayınlayan

on

katana-inu

Katana Inu Token Nedir? ($KATA), DeFi ve NFT tarafından desteklenen oyuncular ve işlemciler için kapsamlı bir ekosistemdir. Amacı, sadece eğlence ve eğlence sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda katılımcılarına gerçek gelir üreten bir platform olarak da hizmet vermektir.

Bu hedefe ulaşmak için, Katana Inu ekosistemi oyun ve kripto unsurlarını birleştirerek oyuncularımız için keyifli ve ödüllendirici bir deneyim yaratır. Katana Inu, dünya çapında girişimci blockchain hayranları ve işlemcilerden oluşan Chain Vision Games tarafından geliştirilmiştir.

Katana Projesi Nedir?

katana inu

Katana Inu Projesi , 3D oyunlara taze bir yaklaşım sunuyor. Yüksek kaliteli grafikleri, foto gerçekçi görselleri, kullanılabilir 3D karakterleri ve silah modelleri hepsi NFT olarak basılabilir.

Mevcut oyun modları arasında açık dünya Battle Royale ve daha rekabetçi 5’e 5 takım oyunları yer alır. Oyundaki her karakter, oyun oynarken belirli zorlukları tamamlayarak açılan benzersiz bir beceri setine ve gizli yeteneklere sahiptir.

Bu ilginç oyun kavramlarını NFT fikriyle birleştirerek, Katana oyunu önceden hiç olmadığı gibi bir pc-oyun deneyimi sunacaktır. Oyuncular gerçek değeri olan loot kutularını avlayabilir ve keşfedebilir, lootlarını NFT pazarında satabilir ve gerçek gelir elde edebilirler.

Ayrıca, nadir NFT’ler ve $KATA jetonları kazanma şansı olan aylık turnuvalara katılabilirler. Katana , tüm oyun turnuvalarını Twitch, YouTube ve diğer sosyal medya ağlarında canlı yayınlayacaktır.

Platform büyüdükçe, Katana Inu Token yayıncıları olacak ve çevrimiçi ünlüler haline gelerek platformun büyümesine yardımcı olacak ve daha fazla oyuncuyu Katana ekosistemine çekecektir. Genç bir oyun nesli platformumuza geçecek ve Katana , Play-to-Earn, Blockchain ve DeFi gibi karmaşık kavramlar için bir eğitim aracı olarak hizmet verecektir.

Katana Inu Token Nedir?

NFT’leri takas ederken, oyuncular $KATA’nın sahibi veya olmayanı olarak seçim yapabilirler. $KATA sahibi olmayanlar da oyuna katılarak eğlenebilir, arkadaş edinebilir ve dünya genelindeki insanlarla öğrenme, oynama, kazanma ve bağlantı kurma platformunun bir parçası olabilirler.

$KATA sahipleri, piyasa ücretinde indirim, ödüllerde bonuslar ve turnuvalara katılmak için geçiş ücreti alırlar. İyi bir oyuncuysanız, YouTube içerik oluşturucusu veya Twitch yayıncısı olabilirsiniz. Katana Inu, turnuva kazananlarını tanıtarak ve sosyal medya kanallarını yaygınlaştırmak için içerik oluşturucularımızı destekleyecektir.

Çeşitli harita ve karakterlere sahip çeşitli oyun modları ile herkes kendi benzersiz kazanma oyun tarzını özelleştirme fırsatı bulur. Katana oyuncuları, tüccarlar, oyuncular ve liderler ağına katılırlar. Sadece bir oyun platformu değiliz; biz kripto oyununda bir devrimiz. Gamifikasyonun, potansiyel kripto tüccarları dünya genelinde yaygın benimsemenin anahtarı olduğuna inanıyoruz. Platformumuz, bu kaçınılmaz kripto devriminin sahnesini oluşturmaya yardımcı olacaktır.

BSCScan

Twitter

Yorumlar

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022