Connect with us

Yeni Token

Golden Ball Finance Nedir?

Yayınlayan

on

golden ball finance

Golden Ball, çevrimiçi yeni nesil BSC tokenidir. GLB tokeni aracılığıyla, kullanıcılar bahis platformlarında daha düşük ücretlerle daha hızlı işlemler yapabileceklerdir.

Golden Ball, başarılı olmak için oluşturulmuş ileri seviye bir deflasyonel DeFi tokenidir. GOLDEN BALL’ın ana fikri, Binance akıllı zinciri (BSC) üzerinde çalışan merkezsizleştirilmiş bir işlem ağı sağlamaktır. GLB için ileriye doğru yol, piyasa dalgalanmaları tarafından belirlenir, ancak işletildiği model, GLB’nin başarılı olmasını talep etmektedir.

Golden Ball Finance Nedir?

golden ballGolden Ball,  yeni token olarak sonraki nesil blok zincir tabanlı kumar ve oyun BSC tokenidir. Binance Smart Chain ekosistemi tarafından desteklenen Golden Ball, önceki nesillerin geçmiş deneyimlerinden yararlanarak radikal bir şekilde geliştirilmiş bir blok zincir tabanlı oyun ve kumar tokeni kullanıcılara sunmaktadır. DApps ve DeFi’ye hizmet etmek için birçok blok zinciri ortaya çıkmış olsa da, birkaç faktör Binance Smart Chain ekosistemini Golden Ball’ın üzerine inşa etmek için doğal bir seçim yapmaktadır.

Bitcoin’den sonra, Binance Smart Chain ekosistemi piyasa değeriyle 271 milyar dolarlık bir değerlemeye sahip en büyük blok zinciridir. Binance Smart Chain ekosistemi, merkezsiz bir bilgi işlem mimarisi olarak önde gelen konumunu korurken, birçok önemli ağ etkisine sahiptir ve göz ardı edilmemelidir.

Geliştiriciler, kullanıcılar, destekçiler, işletme benimsenmesi ve genel marka farkındalığı açısından Binance Smart Chain ekosistemi avantajlı bir konumdadır. DApp geliştirme açısından en sıkı şekilde test edilmiş olan Binance Smart Chain ekosistemi geliştiricileri, Binance Smart Chain ekosisteminin DApp barındırma uygunluğunu iyileştirmek için güçlü bir zorunluluğa sahiptirler!

Mevcut tokenların çoğu, Binance Smart Chain ekosistemine piyasada daha fazla likidite sağlamakta ve kullanıcılara varlıklarını depolamak için daha fazla seçenek sunmaktadır. Golden Ball token kullanım alanları (aşağıda ayrıntılı olarak açıklanmıştır) ve Golden Ball’ın rekabet avantajları ile birleştirilen deneyimli ve test edilmiş üç kumar seçeneği ile MVP (Minimum Viable Product) sunulacak. Bu deneyimli ve test edilmiş kumar seçenekleri, erken dönem çekimini sağlamak için kullanılacak ve erken bir kullanıcı tabanı çekildikten ve bu kullanıcılardan herhangi bir geri bildirim alındıktan sonra, Golden Ball daha popüler kumar seçeneklerini uygulamaya başlayacak ve nihayetinde özel oyunları uygulamaya geçecektir.

Yorumlar

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022