Connect with us

Yeni Coin

Everest Coin (EVCOIN) Nedir?

Yayınlayan

on

everest coin

Everest Coin, Everest dağından esinlenerek oluşturulmuş, oyun oynayarak kazanç elde etme amaçlı bir oyun token’ıdır.

Everest Coin (EVCOIN), Binance Smart Chain üzerinde yakın zamanda deploy edilecek olan Everest Coin GameFi projesini desteklemek için oluşturulmuş yenilikçi bir token’dır. Görkemli ve meydan okuyucu Everest dağından ilham alınarak ve o dağı tırmanmak için gerekli olan inanç ve azimle oluşturuldu. Bu proje, GameFi sektörüne meydan okuyacak ve yatırımı yeni boyutlara taşımayı hedefleyen coindir.

Neden Yatırım Yapmalı?

Bu coine yatırım yapmak için birçok avantaj bulunmaktadır. Bunlar arasında RFI statik ödüller, deflasyon mekanizmaları, NFT’ler ve şans oyunlarıdır. Oyuncular ayrıca, bu coin oyununda yer alarak EVCOIN kazanabilirler. Lottery mekanizmamız ise yatırımı oyunlaştırmak için bir başka yollarından biridir ve yatırımcılarımızı sadece EVCOIN yatırım yaparak loto oyunlarına katılmaya davet eder. Adil bir lansman ve sağlam bir tokenomics ile, deneyimli bir kripto geliştirici ekibi, sizi kripto dünyasında yeni yüksekliklere ulaşmanıza yardımcı olmak için kişisel Sherpa’nız gibi hareket edecektir.

Everest Coin, hala volatil olan kripto piyasasının yükseliş ve düşüşlerine rağmen yatırımcıların kar elde etmelerini sağlamak için daha önce görülmemiş bir lottery konsepti icat etmiştir. Tüm EVCOIN tüccarları, ‘sat’ yaptıktan hemen sonra ‘alım’ yaptıkları her seferinde USD 1K haftalık raffle çekilişine otomatik olarak girerler. Bu lottery, yatırımcıları teşvik etmek ve paniğe kapılmış satışları engellemek için tasarlanmıştır.

Everest Coin Gaming Nedir?

Play-to-earn, günümüzde kripto dünyasında popüler bir konudur. Bu coin ile ile, ana özellik Phase 3’te lansmanı planlanan Everest oyunudur.

Everest dağı, sayısız macera ve hayalperestleri tarafından hayranlık ve merak uyandırmıştır. Bizim oyunumuzda da aynı şeyi yapacaktır. Kullanıcılar, Everest oyununda oyuncu olarak Everest Token kazanabilirler. Oyun içinde takas edilebilir olan claimable non-fungible-token (NFT) vardır. Ayrıca oyuncularda EVCOIN olarak puanlar kazanabilir. Bu oyun varlıkları ve para birimleri açık piyasada diğer para birimleri veya fiat para birimi ile takas edilebilir.

EVCOIN, Everest dağı etrafında inşa edilmiş bir oyundur. Oyuncular, dağı tırmanmaya çalışırken farklı zorluk seviyeleri ile karşı karşıya kalırlar. Çok sayıda maceracının sürekli ve hayat boyu olan hayali gibi, Everest Coin Gaming platformu blockchain oyunları şeklinde macera sunacaktır.

Kullanıcılar, oyun sırasında diğer oyuncularla etkileşim kurabileceklerdir. Dağı fethetmeye çalışırken. Sahipler oyunu oynadıkça seviyelerini ilerlettikçe daha fazla NFT ve EVCOIN kazanacaklar. Bu proje zaten Everest’in tarihine dayalı üç oyun içi NFT geliştirmiştir.

Sonuç Olarak Everest Yorumumuz

2023 yılı için GameFi projeleri ön sıralarda yer alacağı iddaa edilmektedir. Everest oyun oynarken token kazanabileceğiniz ve nftleri satıp alabileceğiniz bir oyundur. Bu tip projelerde token ekonomisinin yönetilmesine dikkat etmek gerekir.

Oyun çıktıktan sonra oyunun içeriği gerçekten gamerın hoşuna gidiyor mu buna da dikkat etmek gerekli. 7 gün sonra halka arz edilecektir.

Satın Almak İçin

Yorumlar

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022