Connect with us

Yeni Token

Dosa Token Nedir?

Yayınlayan

on

Dosa-1

Dosa Token,Kore Mastiff cinsi bir köpektir ve vakur, rahat, iyi huylu, zeki ve sadıktır. Bu nazik dev, başkalarıyla birlikte olmaktan hoşlanır ve favori kişilerine, adeta devasa bir kucak köpeği gibi yaslanır.

Bu özellikleri nedeniyle Dosa köpeğini protokolümüzün maskotu olarak seçtik. Bu özellikler, proje değerlerimizi, işbirliği ve destek konularını temsil ediyorlar. Dosa “yeşil mumları demokratikleştiriyor” diye adlandırıyoruz, çünkü diğer projelerin topluluklarının, en tutkulu oldukları projelerde dikkat ve işlem hacmi elde etmelerine olanak tanıyor.

Niçin Dosa Token

Kripto projelerinde büyük yeşil mumdan daha heyecan verici bir şey yoktur.

Herhangi bir koinde tek bir büyük alım, tutucuların ve tutmayanların, birinin veya bir şeyin projeye büyük bir değer biçtiğini fark etmesiyle bir ralliyi başlatabilir. Potansiyel finansal kazançlardan kaynaklanan heyecanın yanı sıra, inandığınız bir projenin hak ettiği ilgiyi görmesi de memnuniyet vericidir.

Dolaşımı olan 20.000’den fazla kripto para birimi ve bu sayı her geçen gün artıyor. Belirli bir projede tanınmaya erişmek, zamanla daha da zorlaşıyor. Dosa , takımlara ve topluluklara projelerine arzu edilen ilgiyi getirme gücü verir.

dosa token

Dosa Bomb

Bomb Cüzdanı, $Dosa tokeni işlem gördükçe işlem hacmi üzerinden alınan bir vergiyle belirlenen bir sayıda gün için yavaş yavaş dolmaya başlar. Her bir Dosa Bomb, Dosa Bomb alımı için yarışan 4 aday proje içerir.

Bomb Turu kapanırken en çok oy alan Aday, tokenleri için BNB ile takas edilmiş tam bomba miktarını alır. Bu alım, o anda Dosa Şefleri tarafından talep edilebilir. “Dosa Şefleri”, Dosa Bomb’nin tamamlanma zamanında en çok $Dosa tutan en üst 100 cüzdandır. Her bir Dosa Şefi, Bomba’nın alımından eşit bir pay alır.

Dosa Token Crats

dosa

Dosacrat’ler, Dosa Protokolünün NFT (benzersiz token) serisidir. Her bir Dosacrat, bir Mastiff karakterinin profil resmi stili şeklinde, bilgisayar tarafından rastgele oluşturulan benzersiz bir sanat eseridir.

“Dosacratic Parlamento” üyesi olarak, Dosa Token Bomb üzerinde etkinliğinizi artırabilirsiniz. Bir Fuse sahibine oy hakkı verirken, Dosacrat’ler bir Füzyon’un aldığı oyların sayısını arttırır.

Her Dosacrat NFT, devam eden Dosa Bomb’da bir Füzyona ekstra bir oy hakkı verir. Daha fazla Dosacrat’e sahipseniz, daha fazla oy hakkına sahip olursunuz!

Örneğin, bir cüzdan 100.000 $Dosa token ve 3 Dosacrat NFT’ye sahipse, o sahip Dosa Bomb’da 4 oy hakkına sahiptir. Bir cüzdan 400.000 $Dosa token ve 1 Dosacrat NFT’ye sahipse, o sahip Dosa Bomb’da 2 oy hakkına sahiptir.

Twitter

Yorumlar

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022