Connect with us

Yeni Token

Dogai Token Nedir?

Yayınlayan

on

DOGAI Token, piyasadaki en gelişmiş yapay zeka araçlarıyla tam bir yapay zeka defi ekosistemi oluşturuyor. Shiba Inu topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından oluşturulan yeni bir kripto para birimidir. DogAI, DOGE + AI hakkında ELON MUSK’un tweet atmadan önce adlandırılmıştır. DOGAI, birkaç faydalı araç üzerinde çalışmaktadır bunlar:

  • Sohbet ve Görüntü Yapay Zeka Üreticisi
  • NFT koleksiyonu Yapay Zeka Üreticisi
  • Staking, kripto para birimi kartlarıyla satın alma ve daha birçok şeyi içeren tam DEFI Dapp ve ana ürün yeniliğimiz DOGAI MarketCap. DOGAi, en güçlü topluluk etrafında gerçek yardımcı programlar oluşturmaya odaklanmıştır. Eylemlerimizle bunu destekliyoruz. Topluluk çabalarımızı çok ciddiye alıyoruz. Erken benimseyenleri ödüllendirmek için DOGAI, toplam arzın %1’lik bir AIRDROP’u yapacak ve bunun için en az 6 milyar $DOGAI tutan tutuculara sunulacak.

Dogai Hedefleri Neler?

DOGAI Token, piyasanın en trend özelliklerini içeren çekici bir ekosistem oluşturarak büyük yardımcı programlar geliştiren devrim niteliğinde bir meme coin’dir.

Farklı hedeflerimiz var:

dogai token

1- DogAI Sohbet & Görüntü Üreticisi DOGAI, ücretsiz olarak halka sunulacak tarafsız bir yapay zeka geliştiriyor. Sadece Sohbetler değil, aynı zamanda yapay zekamız tarafından üretilen harika görüntüleri de oluşturma fırsatına sahip olacaksınız. Yapay zeka teknolojisindeki son gelişmelerden faydalanmak isteyen herkes için yapay zekamızın değerli bir kaynak olacağına inanıyoruz. Ve en iyisi, yapay zekamız tamamen ücretsiz olarak halka açık olacak. Dolayısıyla öğrenci, iş sahibi veya sadece son yapay zeka gelişmeleri hakkında meraklı olan biri olun, umarız yapay zekamızı kontrol eder ve size neler yapabileceğini görürsünüz.

2- DogAI NFT koleksiyonu üreticisi DOGAI Token, henüz görülmemiş bir özellik olan kendi NFT koleksiyonu üreticisini geliştiriyor. Yapay zekamız, ihtiyacınıza göre farklı türde görüntüler üretebilir. NFT koleksiyonunuzun resim sayısını seçebilirsiniz, şu anda maksimum sayı 1500 olarak belirlenmiştir. Bu özellik, bir premium hizmet olarak sadece DOGAI tutucularına özel olarak sunulmaktadır.

3- DogAI DAPP ve Stake Etme. DOGAI DAPPS, topluluğumuza hizmet etmek ve ana akım benimsenme için fark yaratmak için birkaç yardımcı program içerecektir. -Stake Etme: $DOGAI tokenınızı %15 APY’ye kadar kazanmak için stake edebilirsiniz. -Fiat Para ile Kripto Satın Alma: Cüzdanınızda kredi kartlarınızla doğrudan birkaç tıklama ile $DOGAI veya diğer kripto para birimlerini satın alabileceksiniz.

Dogai Token RoadMap

Proje oluşturma

Pancakeswap’te başlatma
Akıllı sözleşme denetimi
Whitepaper yayını
CMC & CG listelemesi
1.000 holders

Aşama 1

DogAI Dapps ve yapay zeka araçları
DogAI Staking Viral pazarlama kampanyası
Topluluk yarışmaları ve hediyeleri
Cex listelemeleri
10.000 holders

Aşama 2

CEX listelemeleri
Düzey 1 DOGAI NFT Koleksiyonu
İlk geri alım ve yakma turu
50.000 holders

Aşama 3

DogAI Piyasa Değeri
DogAI Mağaza Launchpad/İnkübatör
100.000 sahibi Aşama
4 Küresel pazarlama kampanyaları
DogAI Explorer 3en iyi 10
CEX Marka farkındalığı
DogAI oyun ve daha fazlası..
500.000 holders

Yorumlar

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022